O nás

„ Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitních  kanceláří v ČR. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti “


ABC Agent s.r.o.

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory a jiné reality), ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Ano, pak jste na správné adrese. ABC AGENT s.r.o. pro vás kvalitně zajišťuje tyto služby již od roku 2006. Majitel a zakladatel společnosti má zkušenosti v oblasti realit již od roku 1995. ABC Agent s.r.o. je mladá společnost, která  se zaměřila na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků realitní kanceláře. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré činnosti kanceláře ať již rychlostí zařazení nemovitosti do nabídky, prověření všech nabídek osobní prohlídkou makléře včetně zhotovení profesionálních fotografií až po zajištění bezpečné finanční transakce při samotném převodu nemovitosti.

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro nás velice důležitý a proto pokud se na nás obrátíte, stačí jeden telefonát a my vše již zařídíme tj. osobní návštěvu nemovitosti, poradenství ohledně ceny, daňové problematiky, nafocení nemovitosti, zjištění všech potřebných údajů, zařazení do velice kvalitní rozsáhlé barevné inzerce a oslovení klientů z naší databáze, vypracování potřebných smluv, zajištění notáře, zápis do katastru nemovitostí až po převod dodávek energií na nového majitele nebo nájemce.

Rádi bychom  naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti.

Identifikační údaje naší společnosti jsou: IČ: 291 91 931 DIČ: CZ 291 21 931, aktuální odkaz na výpis z obchodního rejstříku naleznete na justice.cz.