Malířské a natěračské služby Chodov, Karlovy Vary

ABC Agent s.r.o. nabízí malířské a natěračské služby: již od roku 2000. Pracujeme převážně v regionu karlovarského kraje, větší zakázky jsme schopni realizovat na území celé České republiky. Provádíme široké spektrum malířských a natěračských prací, při kterých používáme nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály od tuzemských i zahraničních výrobců.

Malování:  

- bytů, schodišť, kanceláří, škol a průmyslových objektů v libovolné barevnosti
- možnost použití stříkacího zařízení airless GRACO ST MAX II 595
- odstraňování tapet a starých maleb
- sanace prasklin, různých fleků a nikotinových skvrn

Nátěry:  

- oken a dveří
- radiátorů a kovových konstrukcí
- klempířských a zámečnických výrobků 
- podlah 
- fasád a střech

Nástřiky:

- Jaeger, Oikos
- omyvatelné
- široká škála odstínů
- vhodné na schodiště, do kanceláří, škol a koupelené

Drobné zednické práce:

- stěrkování, opravy zdiva a štuků

Malování v Karlovarském kraji: Provádíme malování bytů, schodišť, kanceláří, škol a průmyslových objektů v libovolné barevnosti. Máme možnost použít stříkacího zařízení airless GRACO ST MAX II 595. Odstraňujeme tapety a staré malby. Dokážeme odstranit nikotinové skvrny a různé fleky.

Pro správné vymalování je důležitý podklad a jeho technická úprava pro malbu. Vždy záleží na jakosti a trvanlivosti malby. Každý materiál, na který se maluje, má své specifické požadavky na malířské práce a na přípravu podkladu. Úprava podkladu je základním kamenem při malování. Naši malíři ví, že malba má hygienickou funkci tzn., že častým malováním se ničí choroboplodné zárodky a tím se vytváří zdravé a nezávadné prostředí. Důležitý je vhodný výběr barevných tónů pro místnosti s přímým slunečním světlem nebo umělém osvětlení. Přímé denní světlo dává barvám teplejší nádech a snese tedy sytější odstíny. Umělé světlo vyžaduje světlejší odstíny barev, jako například modrá, fialová, zelená, které jsou dojmově tmavší, okr září jako zlato a chromová žluť se ztrácí.
Naše firma dále provádí nátěry oken a dveří, radiátorů a kovových konstrukcí, nátěry klempířských a zámečnických výrobků, podlah, fasád a střech.
Před nátěry oken je nutno provést následující základní operace. V potřebném rozsahu se opálí starý nátěr, pak se okna obrousí. Holé dřevo se napustí fermeží. Po těchto operacích se okna vytvoří podnátěr základovou barvou, dále se okna zatmelí, zabrousí a zakytují. Provede se nátěr základní barvou a nakonec se okna natřou vrchním emailem.

Nátěry fasád provádíme u rodinných domů i veřejných budov.

K malování používáme: Akrylátové fasádní barvy, kterými se natírají nové objekty nebo objekty, které nemají problémy s vlhkostí. Tyto barvy jsou propustné, elastické, odolné proti vlivu povětrnostních podmínek a hlavně jsou omyvatelné. Silikátové fasádní barvy. Tyto barvy se používají hlavně na starších objektech, ale i na novostavbách, zaručují vynikající paropropustnost a tím také vysychání vlhkosti ze zdí. Nelze je aplikovat na podklady, které byly již dříve opatřené akrylátovými nebo silikonovými nátěry.

Jedná se o tzv. minerální fasádní barvu, která chemicky reaguje s křemíkem v podkladu => dochází tak ke zkřemičitění nátěru s podkladem.
Silikonové fasádní barvy. Mají vysokou paropropustnost i vodoodpudivost, která je předurčuje k použití na památkově chráněné objekty. Perfektně odpuzuje prach.
Jedná se o fasádní barvu na bázi pravé silikonové pryskyřice, která v sobě spojuje ty nejideálnější vlastnosti akrylátových a minerálních barev.
Na nástřiky používáme německé barvy JEAGER, které mají životnost 10 až 15 let. Používají se k zvýraznění interiérů, mohou se použít i na bytová jádra, stěny, kuchyňské linky a různé druhy nábytku. Jsou velmi vhodné na schodiště, do kanceláří, škol a koupelen. Drží na jakémkoliv materiálu, jsou odolné proti plísním a vlhkosti a jsou antistatické.
Naše firma používá i nástřiky Oikos.